Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.164 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 17 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Thickness | 11mm |
| Band Material Type | STAINLESS STEEL |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | 3619 |
| Feature | Shock Resistant, Luminous, Auto Date, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Band Length | 19cm |
| Case Material | STAINLESS STEEL |
| Movement | Quartz |
| Style | simple |
| Brand Name | OLEVS |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Weight | 109g |
Instock
There are no reviews yet.