Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.601 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 28 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | |
| Weight | 1.56kg |
| Voltage | 100-120v/60HZ |
| Size | About 28X28X19.5cm/11.02×11.02X7.68in |
| Material | ABS |
| Model Number | WC-001 |
| Power Source | Electric |
| Type | Air Dryers |
| Power | 400W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Fr(origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Manicure Products | Air Dryer For |
| Warm Cool Nail Dryer | Automatic Induction Air Dryer |
| Nail Supplies For Professionals | Power Nail Polish Dryerhot |
| Air Dryer Machine For Nail Polish | Nail Dryer |
| Nails Products | Cold Air Nail Dryersnail Polish Dryer |
| Air Dryer For Nails | Nail Polish Dryer |
| Nail Blow Dryer | Nail Fan Blower |
Instock
There are no reviews yet.