Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.111 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 5PCS |
| Weight | 123g |
| Voltage | 5V/1A |
| Size | One Unit |
| Material | ABS |
| Model Number | 19S |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Type | UV Lamps |
| Power | 18W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Fr(origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Light Manicure | Light Machine Dry Nails |
| USB Rechargeable Nail Dryer | Display Screen Portable Nail Curing Lamp |
| Nail Dryer With 5 Lamp Beads | Mini UV Nail Light |
| Machine Portable Home DIY Salon Manicure | Light Nail Dryer Mini |
| Manicure Handheld Therapy Lamp | Mini Nail Dryer Lamp |
| Handheld UV Lamp | UV Led Mini Nail Lamp |
Instock
There are no reviews yet.