Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 4 cm |
| Back Finding | Push-back |
| Model Number | G1709 |
| Style | TRENDY |
| Gender | Women |
| Material | Semi-precious Stone |
| Shapepattern | Irregular |
| Metals Type | Copper |
| Brand Name | BOROSA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Earrings |
| Earring Type | Stud Earrings |
| Fine or Fashion | fashion |
| Stone Size | 8~10×8~9mm |
| Thickness | 4~5mm |
| Weight | 1.7~2.0g |
| Fashion Or Fine | Fashion |
Instock
There are no reviews yet.