Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.701 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 × 15 cm |
| Lamp Beads | No |
| Weight | 666g |
| Voltage | 100V-120V |
| Size | about 19*17.5*14.5cm/7.48"X6.89"x5.71" |
| Material | ABS |
| Model Number | WC-003 |
| Power Source | Electric |
| Type | Air Dryers |
| Power | 300W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Origin | Fr(origin) |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Infrared Sensor | Nails Products |
| Manicure Nail Fan Infrared | Nail Drying |
| Air Nail Art Dryer | Cold Hot Air Nail Dryer Manicure |
| Machine To Paint Nails | Nail Art Tools Set |
| Nail Polish Fast Curing | Warm Cool Wind |
| Nail Equipment | Nail Tech Supplies |
Instock
There are no reviews yet.