Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 27 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lamp Beads | 24pcs Powerful LED UV Bulbs |
| Weight | 3KG |
| Voltage | 110-220v, 100-240V 50/60Hz |
| Size | 27X25X13 cm |
| Material | plastic |
| Model Number | TP103, tp123 |
| Power Source | Dry & Rechargeable |
| Type | LED Lamps, UV LAMP |
| Power | 72W, 72W |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Brand Name | iBelieve, ibelieve |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | Nail Dryer |
| Certification | CE |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Led bulbs | 24pcs Powerful LED UV Bulbs |
| Timer | 10, 30, 60, 99 second |
| Lamp Type | Cordless & Rechargeable |
| Product Size | 27X25X13 cm |
| Light source | 33pcs purple light + 18pcs red lights |
| Warranty | 2 Years |
| Curing | LED Gel + Uv Gel |
| Feature | Two hands UV Nail lamp |
| usage | Nail bakeout Lamp for shellac varnish |
| Compatible | Lamp for curing nail enamel |
Instock
There are no reviews yet.