Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Upper fixing method | stitching |
| Gender | Women |
| Closure Type | Lace-up |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | MATURE |
| Shoes Type | Modern Slippers |
| Heel Type | Wedges |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Platform Height | 0-3cm |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Flower |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| Applicable Place | Outside |
| Season | Spring/Autumn |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | PU |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | sqzg |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.