Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.056 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | natural resin |
| Quantity | 1 piece |
| Model Number | Thick Rubber Base 15ml gel nail polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | NAILCO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.