Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Platform Height | 3-5cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | Yes |
| Heel Type | Thin Heels |
| Side Vamp Type | Open |
| Back Counter Type | Cover Heel |
| Fashion Element | Platform |
| Heel Height | Super High (8cm-up) |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Model Number | A1- |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | ZIP |
| Occasion | Party |
| Sandal Type | Modern Sandals |
| Upper Material | flock |
| Brand Name | Liyke |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
| black high heels | extreme high heels sandals |
| platform sandals | sexy high heels shoes for women |
| open toe heels | tacones altos mujer sexy |
| chaussure femme talon | tacones mujer plataforma |
| fetish sandals | summer sandals women |
Instock
There are no reviews yet.