Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.071 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Flow Velocity | medium flow |
| Packaging | Single loaded |
| Handle | Yes |
| Capacity | 250ml |
| Mouth Size | Medium Caliber |
| Shape | Arc Type |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.