Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.058 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 60ml |
| Pattern Type | Solid |
| Material | PP |
| Origin | Mainland China |
| Type | Baby Bottle |
Instock
There are no reviews yet.