Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.09 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 8 cm |
| Case Shape | Irregular Shape |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 55mm |
| Case Thickness | 40mm |
| Band Length | 20cm |
| Band Width | 40mm |
| Band Material Type | Plastic |
| Model Number | RB0324 |
| Feature | Back Light, LED display, Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Hidden Clasp |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | MINISO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.