Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Digital |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Window Material Type | Plastic |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Dial Diameter | 40mm |
| Case Thickness | 13mm |
| Band Length | 21inch |
| Band Width | 20mm |
| Band Material Type | Silicone |
| Model Number | Rainbow kids watch |
| Feature | LED display, Auto Date, Complete Calendar |
| Style | Fashion & Casual |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | None |
| Case Material | Plastic |
| Movement | Digital |
| Brand Name | YIKAZE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.