Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Output Power(w) | <0.5w |
| Battery Capacity(mAh) | 980 |
| Waterproof / Water-Resistant | No |
| Material | Li-ion |
| Storage Channel | Compatible BP-252 Battery or Charger |
| Frequency Range | Compatible BP-252 Battery or Charger |
| Dimensions | Compatible BP-252 Battery or Charger |
| Model Number | Compatible BP-252 Battery or Charger |
| Walkie Talkie Type | Portable |
| Is_Display | No |
| Maximum Range | <1.5km |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Battery Compatibility | Compatible BP-252 Battery or Charger |
| Color | Black |
| Capacity | 980 mAh |
| Weight | 80g |
Instock
There are no reviews yet.