Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Grade | Grade 5 |
| Indoor Machine Noise | 24-35dB |
| Air conditioning power | 1HP |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | 400w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling/Heating |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.