Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Cord Length | 5 meter |
| Power (W) | <800W |
| Material | ABS |
| Model Number | HCR09, windows cleaner |
| Certification | CE |
| Brand Name | Liectroux, Liectroux |
| LIECTROUX Model | HCR09 |
| Origin | Mainland China |
| Voltage | 110V~240V |
| Product Size | 295*145*118mm |
| Package Size | 300*165*157mm |
| Emergency power supply system | Yes |
| Type1 | window cleaning robots |
| Type2 | Robot vacuum cleaner |
| Type3 | Household cleaning |
| Type4 | commercial cleaning robots |
| Type5 | window cleaner |
| Type6 | Window robot cleaner |
| Type7 | Window cleaner |
Instock
There are no reviews yet.