Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 35.516 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 66 × 54 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Grade | Grade 3 |
| Indoor Machine Noise | <23dB |
| Air conditioning power | 5HP |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 7w |
| Use | ROOM |
| Cooling/Heating | Cooling Only |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.