Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 26 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Recommended use | Learing, Business Use, Gaming, DESIGN, Daily Entertainment |
| Keyboards | Backlit Keyboard, Numeric Keypad |
| Expandable storage | YES |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | Other |
| Graphics Brand | Intel |
| Graphic Type | Dedicated |
| Max Turbo Frequency | 5.0GHz |
| Base Frequency (GHz)4 | Other |
| Number of Cores | 16 |
| Wireless Interfaces | Bluetooth 5.1 |
| CPU Brand/Model | i7-10700 |
| Weight (Battery Included) | 1.8Kg-2.0Kg |
| Screen Refresh Rate | 165Hz |
| Video Memory Capacity | 8GB |
| Dimensions (WxHxD) | Ultra-thin (15mm-17mm) |
| RAM | 32GB |
| Operating System | Windows 11 |
| Feature | bluetooth, Camera, Backlit Keyboard |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | 3.5 mm Mic Jack, HDMI-compatible |
| Display Ratio | 16:10 |
| Optical Drive Type | None |
| Display Size | 16Inches 400mm |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Correct Processor | Ultra 9 185H |
| Other interface | USB-A 3.2 Gen1x2 + USB-Cx1 + Thunderbolt 4×1 |
Instock
There are no reviews yet.