Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.569 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 13 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Color | Beige, black |
| is_customized | Yes |
| Is Smart Device | no |
| Usage | HOLIDAY |
| Features | LED Wall Lamps |
| Model Number | CMXZ-77704-EU |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Application | Kitchen, Dining Room, Bed Room, Foyer, study, BATHROOM |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 2 |
| Material | aluminum |
| Warranty | 2 years |
| Shade Type | Plastic |
| Shade Direction | Up & Down |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Wall Lamps |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Light Source | LED bulbs |
| Installation Type | Wall Mounted |
| Brand Name | YooE |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | aluminum |
| Style | Modern Style |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.