Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 13 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Display Type | Numberless |
| Case Thickness | 8mm |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Band Material Type | leather |
| Case Shape | Round |
| Dial Diameter | 35 to 39 mm |
| Feature | STOP WATCH, Shock Resistant, Water Resistant |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Clasp Type | Buckle |
| Band Length | 24cm |
| Case Material | Alloy |
| Movement | Quartz |
| Style | Business |
| Brand Name | CANSNOW |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| Color | black rose, black rose gold, black, brown black, brown white, black white |
| Feature 1 | watches for women |
| Feature 2 | watches for men |
| Feature 3 | men's wrist watches |
| Feature 4 | quartz wrist watch for men |
| Feature 5 | Men's quartz watch |
Instock
There are no reviews yet.