Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.246 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | <60 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track rail |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | 110V/220V |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.