Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 30 × 30 cm |
| Application | Kitchen |
| Power Tolerance | 1% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Polished Chrome |
| Warranty | 2years |
| Certification | ce, RoHS |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | ROANJUNYH |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.