Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Application | Bed Room |
| Features | Spotlights |
| Usage | Industrial |
| Power Tolerance | 2% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 2 years |
| Certification | ce, ROHS, CE |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | KAISANXINYI |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.