Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Application | Dining Room |
| Model Number | SY-1806 |
| Power Tolerance | 5% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 5 |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 220V-240V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.