Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 5 cm |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Is Batteries Included | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Application | Foyer |
| Usage | EMERGENCY |
| Power Tolerance | 9% |
| Body Material | aluminum |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Polished Steel |
| Warranty | 2 |
| Certification | CCC, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Brand Name | YCRAYS |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.