Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 32 × 26 cm |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Item Type | Spotlight |
| Size | 28" |
| Body Color | Red & Blue & White |
| Frequency | 50/60Hz |
Instock
There are no reviews yet.