Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 15ml |
| Model Number | ib glue |
| Brand Name | lava lash |
| Origin | KR(Origin) |
| Item Type | eyelash glue |
| Color | transparent |
Instock
There are no reviews yet.