Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 6 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | Eyelash Extension Glue 5ml |
| Material | Eyelash Adhesive for Eyelashes Extension |
| Model Number | 1S Clear Eyelashes Glue for Professional |
| Brand Name | NATUHANA |
| Item Type | eyelash glue |
| Origin | Mainland China |
| Eyelash Extension Glue | Eyelash Extension Glue |
| Eyelash Glue | Eyelash Glue, 0.3S, 0.5S, 1S, 2S |
| Eyelash Extension Adhesive | Eyelash Adhesive, Fast drying |
| Advantage | Low smell, No simulation, Fast drying, Strong and Long Lasted |
| Service | OEM, ODM, Private label, lash extension supplies |
| Private Label MOQ | 30bottles |
| Product Name | colle faux cil, lash glue, makeup tools, |
| Product Name 1 | eyelash glue, eyelash extension supplies, |
| Shipping | Fast shipping 3 to 5 days to USA |
Instock
There are no reviews yet.