Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 3 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Mood Tracker |
| Surface Width | 9mm, 16mm |
| Setting Type | Tension Mount |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | I Love You In 100 Languages Ring |
| Shapepattern | CROWN |
| Style | Cute/Romantic |
| Occasion | Anniversary |
| Material | Metal |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Women |
| Brand Name | LossTower |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rings |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Metal Color | Rhodium Dark Silver Color Rose Gold Color |
Instock
There are no reviews yet.