Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 6 × 6 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | 20230301055 |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | liquid |
| Quantity | 1pcs |
| Model Number | NN23060801IFANYUO |
| NET WT | 2.5g |
| Benefit | Long-lasting, Easy to Wear, Fast/Quick Dry, Natural |
| Waterproof / Water-Resistant | Yes |
| Formulation | Liquid |
| Brand Name | ZUOFILY |
| Origin | Mainland China |
| Type | Eyeliner |
| 1 | Double-Headed Seal eyeliner Pen |
| 2 | Quick Dry Eye Liner Makeup |
| 3 | Eyeliner Stamp |
| 4 | 2 In1 Liquid Eyeliner |
| 5 | Winged Stamp Liquid Eyeliner |
Instock
There are no reviews yet.