Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Surface Width | 6mm |
| Shapepattern | Geometric |
| Occasion | party |
| Metals Type | STAINLESS STEEL |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | KHWPS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | fashion |
| kind | ring |
| Treatment process | electroplating |
| color | Silver, Gold, Black, Antique Silver |
| Style classification | Fashion Commuter |
| Product Category | jewelry |
| applicable population | Unisex |
| size | No. 6, No. 7, No. 8, No. 9, No. 10, No. 11, No. 12, No. 13 |
| style | do old |
| material | Titanium steel |
| shape | geometry |
Instock
There are no reviews yet.