Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 2.35mm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | diamond bit |
| Brand Name | hytoos |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.