Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 8 cm |
| Power | 65W |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 30V |
| Size | PCS |
| Material | Plastic |
| Model Number | STRONG MARATHON |
| Brand Name | PYPILOVE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
Instock
There are no reviews yet.