Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 650w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
| body material | metal |
| power | 601W (inclusive) -800W (inclusive) |
| brand | Donlim |
| Dongling bread maker model | DL-4705 |
| texture of wood | metal |
| Maximum appointment time | 16 hours (inclusive) -24 hours (inclusive) |
| Liquid crystal display | have |
| Maximum Appointment Time (Value) | 15 hours |
| Control mode | Computer style |
| Heating method | Electric heating tube heating |
| Types of mixing blades | Single stirring blades |
| Smart type | other |
| Maximum capacity of bread maker | 1000g |
| Baking pan caliber | 10cm |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
Instock
There are no reviews yet.