Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Features | Folding |
| Teeth Type | Fine-toothed |
| Teeth Per Inch | 3 |
| Weight | 300g |
| Dimensions | 9.3IN |
| Type | Pocket Saw |
| Model Number | GB-04 |
| Material | STAINLESS STEEL |
| DIY Supplies | Woodworking |
| Brand Name | HX OUTDOORS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.