Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 14 × 4 cm |
| Teeth Type | Medium-toothed |
| is_customized | Yes |
| Weight | 0.275kg |
| Dimensions | 13Inch |
| Type | Hacksaw, Hunting Saw |
| Model Number | RL-9216A |
| Material | High Carbon Steel, High Carbon Steel |
| DIY Supplies | Metalworking |
| Brand Name | RUITOOL |
| Origin | Mainland China |
| Size | 330mm |
| Saw Blade Length | 180mm |
| Handle Color | Red |
| Package | Boxed |
Instock
There are no reviews yet.