Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Wood |
| Warning | None |
| Theme | Transportation, Modern Buildings, Historical Buildings, Landscapes, Persons, Airplanes, Robots, Animals, Cars |
| Model Number | 10368 Model Kit Tool Organizer |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Item name | Model Kit Tool Rack |
| Size | 150x75x64.5mm |
| Feature 1 | Model Tools Holder |
| Feature 2 | Model Building Tool Organizer |
Instock
There are no reviews yet.