Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 0.8kg |
| Capacity(ml) | 250ml |
| LCD | No |
| Model Number | EGRAPE2YWJ-MJ502 |
| Material | Glass |
| Freezer Safe | No |
| Controlling Mode | Full-automatic |
| Certification | CE |
| Smart Cup Distribution | No |
| Function | Leben |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 15w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.