Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Style | Concise |
| Shoes Type | basic |
| Heel Type | Flat with |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| With Platforms | Yes |
| Fashion Element | Shallow |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Polyester |
| Applicable Place | Indoor |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | Women's Slippers |
| Outsole Material | EVA |
| Pattern Type | Striped |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | POLYESTER |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | WIENJEE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | slippers |
| CN | Fujian |
Instock
There are no reviews yet.