Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 33 × 21 cm |
| Model Number | 6096 |
| Function | Adjustable Thermostat, Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400 |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Cool touch housing |
| Feature2 | Non-stick coated plates |
| Feature3 | Thermostatically controlled |
| Feature4 | Variable Temperature control |
| Feature5 | lndicator light for controlled cooking |
| Feature6 | Easy to use and easy cleaner |
Instock
There are no reviews yet.