Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.088 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Sandwich Makers |
| Function | Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 600-800W |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Waffle Plates |
| Brand Name | alloet |
| Origin | Mainland China |
| Sandwich Maker | Bread Baking Toaster |
| Breakfast Machine | Toasters Toasting Machine |
| Triangle Bread Machine | Pancakes Baker Machine |
| Electric Grill | Mini Bread Baking Pan |
| Toast Grill | Oven Waffle Machine |
Instock
There are no reviews yet.