Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 36 cm |
| Model Number | 6091 |
| Function | Adjustable Thermostat, Built-In Cord Wrap, Cool Touch Exterior, Non-Stick Cooking Surface |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400 |
| No. of Slices | 4 |
| Interchangeable Plates | Grilling / Panini Press Plates |
| Brand Name | SONIFER |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Triangle plate |
| Feature2 | Cool-touch housing |
| Feature3 | Power Ready to cook indicators |
| Feature4 | Vertical storage |
| Feature5 | Cord winder |
| Feature6 | Non-stick coated cook plates |
Instock
There are no reviews yet.