Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1201-1500W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | ZiRunda |
| Origin | Mainland China |
| Capacity range | 31L (inclusive) -40L (inclusive) |
| After-sales service | national warranty |
| producing area | Chinese Mainland |
| Color classification | black |
| control mode | Mechanical |
| style | horizontal |
| Temperature control method | Independent temperature control of upper and lower pipes |
| Intelligent type | Not supporting intelligence |
| capacity | 40L |
| Product category | Conventional oven |
| Place of purchase | Chinese Mainland |
| Heating tube material | stainless steel |
Instock
There are no reviews yet.