Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.063 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Frame Color | MULTI |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Color | MULTI |
| Gender | WOMEN |
| Brand Name | HARKO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | EYEWEAR |
| Sport Type | skiing |
| Lens material | Polyester carbonate |
| Frame material | Resin |
| Refractive index | 1.56 |
| Type | Full safety glasses |
| Anti- UV grade | UV400 |
| Feature | climbing, grinding, laboratories, Windproof |
| Weight | 80g |
Instock
There are no reviews yet.