Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 42 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4KRJ-BoLi-11C |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1100W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.