Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | AC |
| Power (W) | 1600W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR |
| model | OD38AK813 |
| Capacity range | 31L (inclusive) -40L (inclusive) |
| Color classification | blue-gray |
| Control mode | Computer style |
| style | horizontal |
| Temperature control method | Independent temperature control of upper and lower pipes |
| Intelligent type | Intelligence is not supported. |
| power | 1600W |
| capacity | 38L |
| Product Category | Air oven |
Instock
There are no reviews yet.