Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | Approx.8.8*1.8cm |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Model Number | Nail Clipper |
| Application | Finger, Toe |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Clipper & Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.