Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 160 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 80 × 90 cm |
| Power (W) | 801-1200W |
| Capacity | 21-30L |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Usage | Biscuit, Cake, Pizza, Bread |
| Power Source | Electric |
| Timing Device | With Timing Device |
| Type | Oven |
| Voltage | 220V |
| Customized | Customized |
| Customization | Available, Customized Request |
Instock
There are no reviews yet.