Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.153 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 12 cm |
| Usage | Renovation Team |
| Wattage | Under 300W |
| Weight | 1120g |
| Dimensions | 175x160x120mm |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 11000rpm |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | Polishing Machine |
| Wheel Diameter | 125mm |
| Brand Name | meterk |
| Rated Input Power | 90W |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
| Type | Angle Polisher |
Instock
There are no reviews yet.