Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | Under 300W |
| Weight | 8kg |
| Dimensions | 200*40mm |
| Certification | CE |
| Frequency | 50HZ |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | H8 |
| Wheel Diameter | 200*40mm |
| Brand Name | LZHZXY |
| Rated Input Power | 200W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 220V |
| Type | Other |
| Name | Water-cooled knife sharpener |
| Model | H8 |
| Voltage | 220V |
| Power | 200W |
| Speed | 30-150rpm |
| Grinding wheel diameter | 200*40mm |
| Spindle diameter | 12mm |
| Grinding wheel mesh | 220 mesh |
| Product number | GZ0709B |
Instock
There are no reviews yet.